Twitter přichází s novým tlačítkem „PERISCOPE“. K čemu slouží?

Komentář

Zajímavosti
banner-twitter-periscope_icon

3 minuty čtení

Máte v telefonu nainstalovanou aplikaci Twitter? Rádi natáčíte live videa a sdílíte je? Tak právě pro vás Twitter přišel s novou vychytávkou a tím je funkce „PERISCOPE BUTTON„. Jedná se v podstatě o integrování již běžící aplikace „PERISCOPE“ do Twitteru. Periscope je aplikace, která vám umožní vysílat živě přenosy z vašeho mobilu nebo tabletu z místa, kde se právě nacházíte. Nyní tedy v aktualizované verzi Twitteru máte možnost výběru mezi vytvořením fotky/videa/živého vysílání jak je vidět na obrázku níže. 

periscopebutton-1

Spuštění je jednoduché, kliknete na ikonu „LIVE“ a buď se vám otevře rovnou aplikace Periscope, nebo vám bude nabídnuta ke stažení. Živým přenosům ve světě a hlavně na sociálních sítí začíná další generace. Nyní se snaží tuto funkci integrovat většina další sociálních aplikací, takže o zábavu bude určitě postaráno. Pokud máte Twitter určitě to vyzkoušejte a možná, že se vám to zalíbí a bude z vás „videostreamingový král:-) nebo si počkejte na jinou aplikaci, která vám bude vyhovovat více.

 

Líbil se vám tento článek a máte zájem dostávat ZDARMA další články o světě IT technologií? Stačí kliknout na link ZDE a zaregistrovat se. Nebo můžete sdílet tento článek se svými přáteli na FACEBOOKU kliknutím na tlačítko SHARE pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *