5 aplikací pro lepší telefonování

Komentář

Software
Whatsapp, Facebook, Hangout, Skype

3 minuty čtení

Pravděpodobně máte ve vašem mobilním telefonu aplikace na chatování, které mají také funkci na volání. Tato možnost volání přes aplikaci může být levnější nebo zadarmo než klasické volání. Nevýhodou je, že dnes je mnoho těchto aplikací a vaši přátelé nebo rodina používají každý jinou. Proto jsem dnes vybral 5 nejlepších a nejoblíbenějších aplikací, které můžete pro sjednocení používat ve svém blízkém okolí.

1/ Facebook Messenger

facebook-messenger

Původně měl sloužit Facebook messenger jen na posílání zpráv mezi přáteli. Po nějakém čase byl ale rozšířen o audio a video hovory. Dnes tato aplikace umožňuje perfektně čisté video a audio hovory po celém světě. Tyto hovory lze také provádět i z vašeho Facebooku, který máte na počítači.

 2/ Skype

skype

 

 

 

 

 

Aplikace Skype se používá už velmi dlouho. Původně byl Skype určen pro počítače a volání či chatování s ostatními lidmi z celého světa. Postupem času se Skype rozšířil i na mobilní telefony, kde nabízí stejné funkce. Samozřejmostí je volání na klasická čísla, která mohou být ale dle operátora zpoplatněny.

3/ Google Hangout

hangouts

 

 

 

 

 

 

Hangouts byla původně aplikace určená pouze pro Gmail chat Google. Časem se ale vyvinula o funkce video a audio hovory, které lze provádět jak z mobilních telefonů tak i z počítačů. Jako u ostatních aplikací je volání zdarma, když jste připojeni k internetu. Zpoplatněné mohou být hovory, které budou provedené přes síťového operátora.

4/ Whatsapp

whatsapp

 

 

 

 

 

 

S aplikací Whatsapp lze provádět audio hovory a chatovat. Bohužel zde není podpora video hovorů, běžného volání a aplikace je určena jen na mobilní telefony.

 5/ FaceTime Audio 

facetime

 

 

 

 

 

 

Stejně jako Skype je FaceTime aplikace známá především pro videohovory. Může být ale použita i pro audio hovory. Aplikace je určena pouze pro zařízení od firmy Apple, takže pokud víte, že vaše blízké okolí má iPhone nebo Mac, máte jasnou volbu.

Každý z výše uvedených programů má svojí výjmečnou funkci. Já osobně používám hned tři( Facebook messenger, Skype, a Whatsapp). Facebook messenger a Skype používám pro profesní komunikaci s klienty a Whatsapp pro osobní komunikaci. 

 

V případě, že se vám tento článek líbil, sdílejte ho se svými přáteli kliknutím na tlačítko SHARE pod článkem nebo dejte „LIKE“ stránce v pravé postranní liště. Chtěli byste dostávat ZDARMA podobné novinky a další zajímavé informace ze světa IT a vše kolem něj? Stačí se zaregistrovat ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *