5 vychytávek do zimního období

Komentář

Příslušenství
work-winter

5 minut čtení

Po roce se opět nezadržitelně blíží do České republiky zimní období. Toto období sebou přináší mnoho pozitivních věcí, které můžete dělat. Například lyžování, bruslení nebo se jen procházet po lese. Jste, ale připraveni v zimním období na práci či zábavu se svými mobilními přístroji a počítači? Jestliže ne, tak právě tento článek je právě pro vás. Dnes vám představím několik opravdu vychytaných „gadgetů“ (věcí), které se možná stanou vašimi nejlepšími společníky.

1/ Dotykové rukavice (cena od 45 do 249 Kč )

Tyto dotykové rukavice jsou již nějakou dobu na trhu a jsou opravdu velmi užitečnou věcí. S těmito rukavicemi můžete bez problémů ovládat své dotykové přístroje aniž by jste si je museli sundat, jako to je u normálních rukavic, které tuto funkci nepodporují. Na trhu jsou dnes dostupné v mnoha provedení, takže si každý vybere dle svého vkusu.

gadgety-zima-1gadgety-zima-2

Odkazy kde můžete nakoupit:

https://www.alza.cz/stripe-pattern-d306521.htm?idp=5586&banner_id=3659

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Rukavice+na+dotykový+displej+černé

 

2/ USB vyhřívané rukavice (cena od 399 do 499 Kč)

U druhé věci ještě zůstaneme u rukavic. Tyto USB vyhřívané rukavice budou vaším nepostradatelným společníkem při práci na počítači, jak venku při chladných a zimních dnech, tak i doma. Tyto rukavice jsou nejpopulárnějším USB gadgetem na trhu hned po flash discích. Zahřejí vás a nebudou Vás omezovat při psaní na klávesnici, protože mají volné konečky prstů. Jsou pletené z kvalitní bavlny a mají v sobě zabudované tepelné obvody, které příjemně zahřejí vaše ruce.

gadgety-zima-3gadgety-zima-4gadgety-zima-5

 

Odkazy kde můžete nakoupit:

http://www.megadarky.cz/usb-gadgets/14233-vyhrivane-usb-rukavice.html

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Vyhřívané+USB+rukavice

 

3/ Hřejivé polštářky do kapsy (cena od 29 do 149 Kč)

Třetí také velmi oblíbenou vychytávkou je Hřejivý polštářek, který je vaší poslední záchranou ve velmi krutých mrazech. Princip tohoto polštářku je v prasknutí (přecvaknutí) kovového plíšku uvnitř polštářku. Následně začne probíhat chemická reakce s okolní tekutinou, která se přemění na tvrdou teplou hmotu o cca 50°C. Takto teplý polštáře vydrží přibližně 2 hodiny hřát v kapse. Po vystydnutí, lze samozřejmě polštářek použít znovu a znovu dokola. Je ho vždy potřeba akorát ponořit do velmi teplé vody, kde se z pevné hmoty stane opět tekutina a je připraven k použití.

gadgety-zima-6gadgety-zima-8gadgety-zima-7

 

Odkazy kde můžete nakoupit:

http://hrejive-polstarky.heureka.cz/tempish-hrejive-polstarky/

http://www.tchibo.cz/hrejive-polstarky-do-kapsy-2-ks-p400080442.html

4/ Hřejivá sluchátka (cena od 349 Kč)

Rádi posloucháte hudbu doma,venku nebo při sportu? Tak právě pro vás jsou tyto sluchátka jako stvořená. Díky speciálnímu hřejivému provedení si budete moci užívat svoji hudbu v perfektní kvalitě za jakýchkoliv podmínek. Sluchátka jsou celá potažena látkou a z vnitřní strany navíc hřejivou sametově chlupatou vystýlkou. Další výhodou je velikost sluchátek, která je odlišná od běžně vyráběných. Při nasazení na hlavu totiž zjistíte, že oblouk není tak široký, aby sluchátka dosáhla na uši. Tato sluchátka se proto nosí na krku a vypadají nenápadněji. To ocení zejména ženy, kterým při poslechu nedojde k narušení účesu.

gadgety-zima-9gadgety-zima-10gadgety-zima-11

 

Odkazy kde můžete nakoupit:

http://sluchatka.heureka.cz/cellularline-igloo/specifikace/#section

http://www.dhgate.com/product/hot-warm-plush-winter-earmuffs-headphones/381916901.html#s1-8-1;disc|1313925864

 

5/ Podložka pod hrnek (cena od 99 Kč)

Pracujete dlouho do noci nebo v chladných místech a často vám vychladne čaj, káva, čokoláda či jiný nápoj? Tato USB podložka to již nikdy nedovolí. Stačí zapojit podložku přes USB kabel a během chvilky se zahřeje na 50°C a stále bude udržovat tuto teplotu. Výhodou některé podložky také je, že slouží jako USB rozbočovač, který vám rozšíří možnost připojení o 2 USB porty. Na trhu je několik druhů a velikostí, například ve tvaru „sušenky“ nebo určitě někoho potěší tvar „srdce“.

gadgety-zima-12gadgety-zima-13gadgety-zima-14

 

Odkazy kde můžete nakoupit:

https://www.bestdarky.cz/usb-ohrivac-napoju-p-634.html

https://www.profi-darky.cz/USB-ohrivac-napoju-Srdce-d1699.htm

http://www.kancelar-snu.cz/cz-detail-901792612-gadgets-usb-ohrivaci-plotynka-na-hrnek-cerna.html

 

Zima už se blíží mílovými kroky, tak jestli se vám bude hodit něco z výše uvedených 5 věcí neváhejte a pořiďte si je. Já osobně používám 3 z těchto pomocníků právě při mé práci. V případě, že by jste potřebovali něco jiného můžete snadno hledat přes tento VYHLEDÁVACÍ FORMULÁŘ na mé stránce. 

Líbil se vám tento článek a máte zájem dostávat ZDARMA další články o světě IT technologií? Stačí kliknout na link ZDE a zaregistrovat se. Nebo můžete sdílet tento článek se svými přáteli na FACEBOOKU kliknutím na tlačítko „SHARE“ pod článkem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *