Huawei Watch 2 se blíží, co všechno budou hodinky umět?

Komentář

Mobilní telefony Příslušenství
huawei-watch-2

2 minuty čtení

Po představení první generace hodinek Huawei Watch v roce 2015, které se po sléze stali velmi oblíbenými a také nejhezčími chytrými hodinkami na trhu, nás po dvou letech čeká premiéra druhé generace. Představení Huawei Watch 2 se očekává již příští měsíc 26. února, patrně v rámci veletrhu MWC 2017 v Barceloně. Jak budou hodinky vypadat a co vše budou umět?

style-1

                          Huawei Watch 1

Huawei Watch 2 se mají díky nové verzi systému Android Wear 2.0 volitelně naučit samostatnosti, kterou bude zajišťovat eSIM (vestavěná SIM karta), s datovou podporou sítě. Zda se bude jednat o LTE nebo 3G není prozatím jasné. Dále by měly samostatně telefonovat, čímž by nebylo potřeba mobilního telefon. Samozřejmostí je podpora funkcí balíčku Office a sportovních aplikací. Co se týče vzhledu, dle dostupných informací by měly mít hodinky více sportovnější styl než první generace, což možná některým uživatelům nebude vyhovovat. Velikost „displeje“ ciferníku by měla být stejná jako u první řady, tedy 1,4 palce a řemínky by měly být v provedení z kůže a nerezové oceli. Více informací výrobce již neuveřejnil, z důvodu velkého utajení před konkurencí. Po představení těchto chytrých hodinek včetně dalších funkcích vás budu samozřejmě informovat.

V případě, že se vám tento článek líbil, sdílejte ho se svými přáteli kliknutím na tlačítko SHARE pod článkem nebo dejte LIKE stránce v pravé postranní liště. Chtěli byste dostávat ZDARMA podobné novinky a další zajímavé informace ze světa IT a vše kolem něj? K odběru se stačí jednoduše zaregistrovat  ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *