Jak nejlépe a nejrychleji vyčistit váš iPhone nebo iPad?

Komentář

Software
6-tips-to-free-up-disk-space-on-your-iphone-or-ipad

3 minuty čtení

Také se vám někdy stalo, že jste si chtěli stáhnout aplikaci nebo hru do vašeho iPhonu, ale nešlo to, protože jste neměli dostatek volného místa. Níže jsem sepsal 5 hlavních bodů, které byste měli provést, či zkontrolovat, abyste měli ve vašem Iphonu nebo Ipadu stále prostor.

 

1/ Kontrola paměti telefonu

Jděte do NASTAVENÍ – OBECNÉ – PAMĚŤ – SPRAVOVAT ULOŽIŠTĚ – a zde smažte kompletní aplikace, které nepotřebujete. Aplikace můžete také postupně odstraňovat z hlavní obrazovky. Kliknutím a podržením prstu na konkrétní ikoně se vám po chvilce zobrazí křížek, kterým aplikaci smažete.

2) Smazání podcastů a hudby

Jděte do NASTAVENÍ – PODCASTY – označte položku kterou chcete smazat a klikněte na smazat. U hudby je postup úplně stejný – NASTAVENÍ – HUDBA – OZNAČIT POLOŽKU – ODSTRANIT.

3/ Smazání nepotřebných tv spotů, videí a fotografií

Na hlavní obrazovce jděte na ikonu Videa – označte video nebo jiné klipy které chcete smazat a klikněte na smazat. Obdobné je to u fotografií, zde akorát kliknete na ikonu FOTKY. Důležité je, abyste po odstranění nezapomněli opravdu SMAZAT ze složky NAPOSLEDY SMAZÁNO.

4/ Vypnutí funkce Můj fotostream a HDR obrázků

Další důležitou věcí je vypnutí funkce MŮJ FOTOSTREAM a HDR fotografií. Obě zmíněné věci vypnete v NASTAVENÍ – FOTKY a FOTOAPARÁT.

5/ Promazání textových zpráv a textových vláken

A poslední věcí je samozřejmě promazání starých textových zpráv a vláken.

 

V případě, že byste si stále nevěděli rady, podívejte se níže na video, kde je vše ukázáno.

 

V případě, že se vám tento článek líbil, sdílejte ho se svými přáteli kliknutím na tlačítko SHARE pod článkem nebo dejte LIKE stránce v pravé postranní liště. Chtěli byste dostávat ZDARMA podobné novinky a další zajímavé informace ze světa IT a vše kolem něj? K odběru se stačí zaregistrovat  ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *