RING: zázračný kroužek, který vám zachrání telefon

Komentář

Mobilní telefony Příslušenství
style_ring_title

3 minuty čtení

Už se vám někdy stalo, že vám vypadl telefon nebo tablet z ruky a museli jste řešit nákladnou opravu? Mně už se to párkrát stalo, třeba když do mě někdo strčil nebo mojí vlastní nešikovností. Gadget RING se postará, aby vám už telefon či tablet nikdy z ruky nevypadl a nejen to.

Kroužek Spigen

Kroužek Spigen

Tento jednoduchý přesto „zázračný“ kroužek jednoduše přilepíte na zadní stranu svého telefonu nebo tabletu a vždy když je budete mít v ruce prostrčíte jím prst, čímž zajistíte že vám nespadnou nebo vám je nějaký lapka nevytrhne. Další možnost jeho využití je jako stojánku, při sledování videí nebo hraní her. V balení s tímto kroužkem je dodáván také adaptér pro možnost připevnění v automobilu, což je perfektní řešení při navigaci. Malou nevýhodou je tloušťka kroužku, která je jen 7 mm, ale přesto vám trochu zvětší telefon nebo tablet. Tato nevýhoda má ovšem také svou výhodu, například když se vám něco rozlije na stole, kde máte položený i telefon, tak díky tloušťce kroužku ho nebudete mít „utopený“. Kroužek je vyroben z prvotřídního leštěného kovů a vyrábí se v několika barevných variantách, takže na dámské i pánské ruce vypadá velmi designově a elegantně.

Kroužek se může zdát jako hračka, ale má opravdu praktická využití. Osobně ho mám odzkoušený a rozhodně ho doporučuji. Vylepšete také váš telefon nebo tablet s tímto praktickým držákem a zároveň i stojánkem. Telefonujte s jistotou, že vám přístroj již nevypadne z ruky a nikdo neukradne. Cena za celý set, který obsahuje držák do auta a kroužek je pouhých 599 Kč a pořídit si ho můžete například zde:

https://www.alza.cz/spigen-style-ring-silver-d3963179.htm?idp=5586&banner_id=12085

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítko „SHARE“ nebo dejte „LIKE“ a připojte se ke mně i na Facebooku. Pokud byste chtěli dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií zaregistrujte se ZDE. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *