Víte proč na oficiálních snímcích iPhony i iPady vždy ukazují čas 9:41?

Komentář

Zajímavosti
1-Apple..

3 minuty čtení

Už jste se někdy pozastavili nad tím proč na všech oficiálních snímcích představovaných výrobků od firmy Apple byl na displeji čas 9:42 a poté 9:41? Za tímto časem totiž stojí příběh představení prvního iPhonu na světě9. ledna v roce 2007, když zakladatel Applu Steve Jobs, představoval na konferenci která začala v 9:00 první iPhone, měl svojí prezentaci připravenou přesně na 42 minut. Po uplynutí 42 minut ukázal první fotografii iPhonu 1 a od té chvíle měli první tři generace iPhonu na displejích tento čas. 

2apple_steve_jobs3-apple 1.Iphone

Změna času na 9:41 přišla až v roce 2010, při představení dalšího revolučního přístroje od Applu a tím byl první iPad. Prezentace byla připravena na 41 minut a konference byla opět zahájena v 9:00. Od té chvíle mají všechny všechny nové produkty od Applu na snímcích oficiální čas 9:41. Do dnes se všechny představované nové modely zveřejňují zpravidla 40 minut od začátku prezentace.

4-Iphone - 5,5,s,6,6s

 

Je vidět, že Apple má smysl pro detail ve všech směrech i těch kterých by si nikdo skoro nevšiml.

Přišel vám tento článek zajímavý a chtěli by jste dostávat zdarma další články o světe IT technologií? Stačí kliknout na link zde a zaregistrovat se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *