Franz: all-in-one řešení, pro vaše sociální aplikace

Komentář

Počítače Software
aplikace-franz

2 minuty čtení

V dnešním moderním světě každou chvíli přibývá nových aplikací na chatování a volání. Často se tak stane, že komunikujete s několika přáteli a pokaždé pomocí jiné aplikace. Tento způsob vám může komunikaci dost komplikovat, když přeskakujete z jedné do druhé. Proč si to tedy neulehčit? Chytré hlavy pod vedením Stefana Malznera, rakouského developera, se spojili a vytvořili aplikaci jménem Franzkterá integruje více chatovacích a volacích služeb na jedno místo. Dnes vám v tomto článku podrobně tuto aplikaci přiblížím.

 

1/ Podporované aplikace a operační systém 

V současné chvíli podporuje například aplikace SlackHangouts, Whatsapp, Messenger, Skype, WeChat, HipChat, Grape, MySMS, ale také Gmail či Outlook. Aplikace Franz lze spustit v systémech Windows/Linux/MacOS a dle tvůrců je zcela zdarma a byla vyvíjena s láskou. :-)

Seznam podporovaných služeb

                                                                                           Seznam podporovaných služeb

 

2/ Uživatelské zkušenosti

Sám aplikaci používám na systému Windows a jsem velmi spokojen. Ovládání je velmi jednoduché, praktické a tím uživatele nezatěžuje. Franz vám umožní přidat každou službu vícekrát. Můžete například přidat více WhatsApp účtů, Facebook Messenger nebo jiných. Samozřejmostí po instalaci a přihlášení aplikací je synchronizace historie a kontaktů s vašimi stávajícími účty. Všechny tyto přednosti dělá z Franz perfektní nástroj pro správu nejen soukromých, ale také i podnikatelských účtů.

Ukázka fungování aplikace

Závěr

Podle mých uživatelských zkušeností je tato aplikace perfektní nástroj, která šetří váš čas a vy nemusíte dokola otevírat všechny vaše aplikace, které používáte k volání či chatování.

 

Líbil se vám tento článek, sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítko „SHARE“ nebo se zaregistrujte ZDE a budete dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií. Pokud se Vám líbí moje webové stránky můžete jim dát  LIKE v pravé postranní liště a přidat se ke mně i na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *