NANO ochrana displeje

Komentář

Příslušenství
Nano Protect

2 minuty čtení

Nebaví vás stále dokola nalepovat a slepovat poškrábanou fólii vašich smart zařízení nebo v horším případě řešit poškrábaný displej? Tak právě pro vás je tu nová možnost ochrany tekutou NANO technologií. Nyní je nalepování a slepování již minulostí. Tekutou NANO technologii stačí pouze nanést na displej, rozetřít a je hotovo. Principem této ochrany je, že miliony NANO částic vytvoří na displeji ultra tenkou vrstvu, která zesílí displej a poskytne mu neviditelnou ochranu zejména proti poškrábání a také dalším možném poničení displeje. Můžete tak bez obav například nosit svůj telefon nebo tablet společně s klíči, mincemi a dalšími věcmi.

Velkou výhodou je, že dojde i ke zlepšení oleofobní vrstvy displeje a tedy odolnosti proti mastnotám, vodě i otiskům prstů. NANO technologie přináší také výhru pro majitele zaoblených displejů, pro které není vůbec snadné sehnat celoplošnou ochranu displeje. Tato revoluční ochrana je vhodná pro všechny typy a rozměry displejů. Je tedy úplně jedno, zda ji aplikujete na mobilní zařízení Samsung Galaxy, iPhone, Lenovo, Xioami, Huawei či chytré hodinky Apple Watch a Samsung Gear. Jedno balení této NANO technologie vystačí na perfektní ošetření až 6″ displeje. Pro větší displeje doporučuji mít po ruce dvě balení.

Po aplikaci NANO technologie ucítíte, že je povrch také hladší a zlepší se vám ovládání displeje. Broad Hi-Tech Nano se vyznačuje snadnou aplikací a dlouhodobou ochranou zařízení před škrábanci po dobu až 2 let.

 

Návod na aplikaci NANO ochrany:

  1. Vyčistěte displej od nečistot pomocí vlhčeného ubrousku (1).
  2. Na čistý a suchý displej naneste tekutou ochranu.
  3. Hadříkem (2) ochranu důkladně rozetřete po celé ploše displeje podobně, jako by jste jej čistili. Zabere to asi 1 minutu.
  4. Poté nechte ochranu zaschnout minimálně po dobu 15 minut. Během této doby se displeje nedotýkejte.
  5. Delší doba znamená lepší výsledek. Klidně nechte ochranu schnout i několik hodin, aby vrstva lépe vytvrdla.
  6. Hadříkem (3) vyleštěte celý displej.
  7. Hotovo! Vás displej je chráněný.

 

Cena tekuté NANO technologie je pouze 149 KčV případě zájmu o zakoupení mě kontaktujte na mail@martinnetrval.cz nebo telefon 607 177 043.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítko „SHARE“ nebo dejte „LIKE“ a připojte se ke mně i na Facebooku. Pokud byste chtěli dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií zaregistrujte se ZDE. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *