SELFLY: kryt na telefon a dron s kamerou v jednom

Komentář

Mobilní telefony Příslušenství
Selfly

3 minuty čtení

Rádi se fotíte s přáteli, děláte si selfíčka nebo natáčíte? Selfie tyč vám už nestačí, nebaví vás jí sebou nosit a nechcete být omezeni její délkou? To vše a ještě více vyřešil nový gadget SELFLY od společnosti Selfly Camera. Tento gadget je v podstatě maličký dron, který je ve složeném stavu součástí krytu na telefon. Jak kryt s dronem vypadá a co by měl umět? Princip je opravdu jednoduchý, stačí jej vyklopit z obalu, rozbalit vrtulky a můžete začít fotit a natáčet videa.

 

Dle videa se vám možná bude zdát, že jde o hračku, ale tento dron je vybaven automatickou stabilizací pohybu, 8MPx kamerou, která zvládne 1080p/30fps nahrávání, 650mAh baterií a Wi-fi připojením. Disponuje šířkou pouhých 9mm (ve složeném stavu) a váhu 70 gramů. SELFLY je velikostí  určen pro telefony s 4-6″ obrazovkou (pro telefony řady iPhone 6,7 a Galaxy S6, S7, jsou dokonce kryty dělané na míru). Pro ostatní telefony s 4-6″ obrazovkou je kryt univerzální. SELFLY umožňuje 2 režimy letu, buď autopilot, kdy vás dron sleduje nebo manuální řízení, kdy ho řídíte telefonem. Dále je samozřejmostí plná kompatibilita se systémem Androidem a iOS.

 

Na začátku prodeje bude kryt dostupný zatím jen v bílé a černé barvě. Ostatní barevné provedení budou dodány později. Nyní v předprodeji si můžete SELFLY pořídit za 79 dolarů (2 010 Kč). Předpokládaná konečná cena v Červnu 2017, kdy se začne oficiálně prodávat bude 139 dolarů (3 400 Kč). Jestli se vám zdá cena vysoká, tak ve srovnání s ostatními drony na trhu a použitou technologií je tato cena je velmi dobrá. Osobně se těším až to budu moct vyzkoušet a co vy?

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítko „SHARE“ nebo dejte „LIKE“ a připojte se ke mně i na Facebooku. Pokud byste chtěli dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií zaregistrujte se ZDE. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *