Nové patenty Applu: iPhone nahrazuje Trackpad u MacBooku

2 Replies

Zajímavosti
Apple patented

2 minuty čtení

Společnost Apple dělá poslední dobou změny, které se uživatelům moc nelíbí. Například odstranění 3,5mm jacku z iPhonu 7 nebo eliminace konektoru MagSafe v rámci aktuálních MacBooků Pro. Nyní jim byl uznán patent na další nestandartní věc a tím je nahrazení klasických trackpadů u MacBooků za slot kam se budou vkládat iPhony.

V principu by tak MacBook mě být pouze jen stanice pro iPhone, který bude mít v sobě veškerý potřebný systém a bude také sloužit jako dotykový trackpad. V minulosti již podobný nápad byl zrealizován na KickStarteru s názvem The Superbook. Apple, ale tímto patentem neskončil, následně totiž podal patent na nahrazení displeje u MacBooků a to slotem pro vsunutí iPadu, který by sloužil jako monitor.

Myslíte si, že jde Apple správným směrem a vytvoří, tak úplně nové spojení MacBooků a iPhonů, které pro nás bude užitečné? Nebo je to jen pokus, který zapadne v historii?

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítko „SHARE“ nebo dejte „LIKE“ a připojte se ke mně i na Facebooku. Pokud byste chtěli dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií zaregistrujte se ZDE. 

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *