The TrackR GPS lokalizátor

Komentář

Příslušenství
trackr-bravo-aplikace-mobil

5 minut čtení

Dnešní svět je čím dál rychlejší a uspěchanější. Tento tlak na rychlost má za následky mnoho negativních věcí. Jednou z nich je zapomínání či ztráta našich vlastních věcí, či domácích mazlíčků, která se stává bohužel čím dál častější situací. Právě na tento problém bylo vyvinuto vyhledávací zařízení jménem TrackR, které vám pomůže již nikdy nic neztratit nebo zapomenout.

1/ Druhy TrackRu

Na českém trhu na stránkách www.the-trackr.cz jsou nyní dostupné TrackR BRAVO, TrackR WALLET, TrackR PIXEL a jejich příslušenství.

TrackR-Bravo

TrackR BRAVO

TrackR WALLET 2.

TrackR WALLET

Trackr pixel modrá

TrackR PIXEL

2/ Jak TrackR funguje

Track je Bluetooth zařízení, které se připojuje k TrackR aplikaci běžící na vašem telefonu. Telefonní aplikace prostřednictvím přijatého signálu monitoruje vzdálenost mezi telefonem a TrackR zařízením. Tento signál poté slouží jako prostředek pro lokalizování ztracených, zapomenutých a odcizených věcí nebo vašich domácích mazlíčků. Pro jednodušší vyhledání je možné na vzdálenost propojení Bluetooth, TrackR zařízení přes telefon prozvonit nebo naopak TrackR zařízení může prozvonit telefon.

3/ Co je to „Crowd GPS“

Další skvělou funkcí je síť „Crowd GPS“ neboli „Sdílená GPS“. Tato síť je tvořená již více než 4,5 miliony uživatelů s TrackR zařízením, které vyhledává ztracené, zapomenuté nebo odcizené věci, které jsou mimo dosah připojení s Bleutooth. V praxi to vypadá tak, že pokud něco ztratíte a jste mimo dosah BlueTooth zařízení, s hledáním „nevědomky“ pomohou ostatní uživatelé, kteří se ve zmíněném rozsahu objeví. V aplikaci se tak poté ukáže přesná poloha, ve které byl ztracený předmět naposledy spatřen. Potenciální nálezce tak ani nebude přímo vědět o tom, že někomu pomohl, protože přenesené signály mezi TrackR zařízeními jsou anonymní. Tato služba je dostupná ZDARMA celosvětově, včetně většiny větších měst v Česku a funguje na bázi BlueTooth, takže po připojení se k internetu se kolemjdoucího poloha aktualizuje i dodatečně. Tímto způsobem se daří najít až milion ztracených předmětů denně.

4/ Použití TrackRu

TrackR tedy využijete při vašich denních činnostech, při kterých používáte například klíče, peněženku, baťoh nebo automobil.

trackr-klíče

Nezapomenete vaše klíče

TrackR BRAVO-penezenka

Nikdy neztratíte peněženku

Trackr Pixel

Svůj baťoh budete mít stále v bezpečí

Každý TrackR obsahuje ploché baterie, které se dají v případě vybití snadno vyměnit. Výdrž baterií je 1 rok. TrackRy jsou vyrobeny s prvotřídního plastu a hliníku. Kompatibilní jsou se všemi novějšími systémy od Android 4.4 nebo iOS 8.0. Všechny TrackR modely jsou bezpečné pro domácí zvířata.

Další informace o TrackR zařízení, včetně detailnějšího popisu a koupi najdete na stránkách WWW.THE-TRACKR.CZ.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítka „SOCIÁLNÍCH SÍTÍ“ nebo dejte „LIKE“ a připojte se ke mně i na Facebooku. Pokud byste chtěli dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií zaregistrujte se ZDE. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *