6 produktů a služeb od Googlu o kterých jste nevěděli

Komentář

Software
Google-Apps

5 minut čtení

Určitě  jste slyšeli o tom, že společnost Google vyvíjí mnoho projektů, které by nám měli sloužit v budoucnosti. Například samořídící se auta, inteligentní kontaktní čočky,internet nosící balóny a další. Většina z nás pravděpodobně nejčastěji využívá službu Google vyhledávání a Google Mapy. Existuje ale mnoho dalších produktů a služeb, které nejsou tak dobře známé. Věděli jste, že můžete například jít na virtuální cestu muzea v New Yorku nebo prozkoumat mléčnou dráhu z vašeho pokoje? Níže jsem pro vás připravil několik aplikací, které pravděpodobně neznáte a mohli by vám být někdy užitečné.

 

1/ Google Trends

Chcete být denně v „obraze“. Tato aplikace Google Trends ukazuje nejvyhledávanější slova a zprávy.

Google-Trends-1024x545

2/ Think With Google

Služba Think With Google je perfektní služba pro vaši tvůrčí inspiraci, průmyslu zpravodajské informace a osvědčené postupy pro vaše podnikání.

think_with_google

3/ Google Keep

Google Keep si zapamatuje všechno, na co zapomenete. Funguje na počítači i na chytrých telefonech. Rychle si zaznamenávejte své nápady a sdílejte je s přáteli a rodinou. Nahrajte si hlasovou poznámku, kterou si můžete automaticky přepsat, ať jste kdekoliv. Vyfoťte si plakát, účtenku nebo dokument a snadno si je zařaďte nebo vyhledejte později.

nexusae0_43

4/ Cultural Institute

Služba Cultural Institute se zaměřuje na umění. Díky tomuto projektu od Googlu si můžete na fotografiích prohlédnout díla z největších světových muzeí.

Google Cultural Institute-132224

5/ Google Sky Map

Sledování a rozpoznávání hvězd pomocí kamery na telefonu a určování podrobného popisu souhvězdí i planet. Aplikace umožňuje i manuální hledání a mnoho dalšího. Google Sky Map je fantastická aplikace na všechny novější Android telefony s foťákem. Aplikace dokáže rozpoznat a určit typ souhvězdí prostřednictvím foťáku telefonu, který se na hvězdy namíří.

maxresdefault

6/ Google Sound Search

Jestli známe aplikaci Shazam nebo Track ID, tak tento widget Google Sound Search funguje obdobně. Pomůže vám identifikovat písničku, kterou právě posloucháte nebo hraje ve vašem okolí.

whats_this_song_google

 

Líbil se vám tento článek, sdílejte ho se svými přáteli kliknutím níže na tlačítko „SHARE“ nebo se zaregistrujte ZDE a budete dostávat ZDARMA další články o světe IT technologií. Pokud se Vám líbí moje webové stránky můžete ji dát  LIKE v pravé postranní liště a přidat se ke mně i na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *